Reklam & Sponsorluk

EdebiyatinSapkinCocuklari.com 2016 Mayıs ayında Edebiyat temalı kaliteli ve “içi dolu içerikler” üretmek amacıyla kurulmuştur. EdebiyatinSapkinCocuklari.com dijitale daha çok güvendiği ve bu konuda tecrübeli kişilerden oluştuğu için basılı yayın yerine, internet üzerinden yayın yapmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne kaliteli içerik üreterek okuyucularına içi dolu bilgi sunmaya devam etmektedir.

Neden EdebiyatinSapkinCocuklari.com ‘a reklam vermelisiniz?

EdebiyatinSapkinCocuklari.com herkese hitap eden en güncel ve en dolu içerik sitesidir. Edebiyat ve türevleri konusunda içerik üreten EdebiyatinSapkinCocuklari.com aylık 40bin tekil ziyaretçiye ulaşmaktadır.

Ne tarz reklamlar yayınlatabilirsiniz?

EdebiyatinSapkinCocuklari.com üzerinde 3 farklı şekilde reklamınızı yayınlatabilirsiniz.

İçerik (Haber)
Banner reklam
Sosyal Medya reklam

İşletmeniz veya kendiniz hakkında EdebiyatinSapkinCocuklari.com aracılığıyla içeriğinizi üretebilirsiniz. Böylelikle Edebiyat vb. konularda EdebiyatinSapkinCocuklari.com ‘da yayınlattığınız içeriğiniz arama motorlarında üst sıralarda gözükerek potansiyel müşterileriniz için fark yaratabilirsiniz.

Banner reklam, EdebiyatinSapkinCocuklari.com adresinde belirli yerlerde yayınlanan resimli reklamlardır. Sitenin üst bölümünde veya yazının içeriğinde yer alan reklam alanları ile web sitemize farklı bir şey için giren potansiyel müşterinin böylelikle aklında yer edinebilirsiniz. İçerikle alakalı olarak yayımlanan reklamlar ile de bu konuda daha da şanslı olabilirsiniz.

Sosyal medya reklam ise, EdebiyatinSapkinCocuklari.com ‘un sahibi olduğu sosyal medya hesaplarında yayınlatmak istediğiniz içeriğin yayımlanmasıdır. Böylelikle sosyal medya üzerinden hedef kitlenize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bunların dışında çalışma şekliniz için lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.